۱۰ چاپ عکس مجانی هدیه بگیرید!

همین امروز عکس پرینتی شوید، ۱۰ چاپ عکس مجانی هدیه بگیرید و از تخفیف های ویژه عکس پرینت مطلع شوید
دوست شما محمدرضا خاکپور عضو عکس پرینت است و شما را نیز به عضویت در این سایت دعوت می کند با عضویت در عکس پرینت شما از هدیه 10 چاپ عکس مجانی بهره مند می شوید و همچنین می توانید محصولات متنوع و یکتای عکس پرینت را با تخفیف های ویژه استفاده کنید. عضویت در عکس پرینت مجانی است کافی است فرم زیر را پر کنید.

ایمیل خود را دقیق وارد کنید
ایمیل خود را درست تکرار نکرده اید
کلمه عبور حداقل باید 6 حرف باشد
کلمه عبور درست تکرار نشده است
نام خود را وارد نکرده اید
نام فامیل خود را وارد نکرده اید
/ / تاریخ تولد خود را درست وارد کنید
مرد
زن
نحوه آشنایی را مشخص کنید

قوانین و مقررات استفاده از عکس پرینت را خوانده و با آن موافقم (برای عضویت باید با قوانین سایت موافق باشید)
با ارسال ایمیل تخفیف ها و محصولات جدید از طرف عکس پرینت موافقم (انتخاب این گزینه برای عضویت ضروری است)
تکمیل ثبت نام


تنها یک قدم دیگر تا تکمیل عضویت شما باقی است!


دوست گرامی،
از اعتماد شما به عکس پرینت سپاسگذاریم. برای تکمیل مراحل عضویت، ایمیلی از طرف عکس پرینت به آدرس شما ارسال شده است که حاوی لینک فعال سازی حساب شماست. کافی است روی لینک فعال سازی کلیک کرده و حساب خود را در عکس پرینت فعال کنید.
بعد از فعال شدن حسابتان می توانید وارد عکس پرینت شده و هدیه چاپ مجانی خود را سفارش بدهید یا از سایر سرویس ها و محصولات عکس پرینت استفاده کنید.


در برخی از سرویس دهنده های ایمیل ممکن است ایمیل ارسالی عکس پرینت به عنوان بالک یا اسپم شناخته شود. لطفا در صورت عدم دریافت ایمیل تا چند دقیقه بعد از ثبت نام فولدر بالک و یا اسپم خود را کنترل کنید. در صورتیکه موفق به تایید عضویت خود از طریق لینک ارسالی نشدید، کافی است یک ایمیل به آدرس activate@e.axprint.com ارسال کنید تا حساب به صورت خودکار فعال شود