هدیه ای برای اعضای خانواده وایمکس ایرانسل

مطابق توافق انجام شده بین ایرانسل و عکس پرینت، از این پس اعضای خانواده وایمکس ایرانسل خواهند توانست 20% تخفیف روی کلیه محصولات عکس پرینت را به عنوان هدیه از طریق سایت عکس پرینت دریافت نمایند. همچنین آن دسته از عزیزانی که در بهمن ماه به خانواده وایمکس ایرانسل پیوسته اند 10+10 عکس مجانی هدیه ویژه تعلق می گیرد. برای استفاده از هدیه چاپ رایگان ابتدا باید شناسه هدیه و رمز خود را که از طریق پیامک دریافت کرده اید، جهت بررسی فعال بودن هدیه‌تان در قسمت روبرو وارد کنید، سپس در مرحله بعد جهت استفاده از این هدیه مجانی در سایت عکس پرینت عضو شوید :
شناسه هدیه:

رمز هدیه:


10+10 عکس مجانی

مشترکین ایرانسل که در بهمن ماه به این خانواده پیوسته اند می توانند از هدیه 10 عکس مجانی بهره مند شوند که حداکثر تا سه ماه بعد می توانند از آن استفاده کنند. علاوه بر آن با عضویت در عکس پرینت 10 عکس مجانی دیگر نیز به عنوان هدیه از سمت عکس پرینت به حساب شما افزوده خواهد شد.

+

20% تخفیف ویژه کلیه محصولات

کلیه مشترکین محترم ایرانسل در ماه بهمن این امکان را خواهند داشت تا با سفارش هریک از محصولات ما (به جز عکس) به صورت خودکار در سبد خرید خود 20% تخفیف ویژه هدیه بگیرند. کافیست در زمان سفارش محصول از طریق وایمکس ایرانسل خود به اینترنت متصل شده باشید.
توجه :
* این هدیه با تکمیل عضویت در عکس پرینت به شما تعلق می گیرد
* کاربران قدیمی عکس پرینت هدیه دیگری دریافت خواهند کرد
* امکان استفاده از هدیه مجانی برای کاربران قدیمی عکس پرینت وجود ندارد
* هدیه مجانی برای هر فرد فقط یکبار قابل استفاده است و امکان استفاده از چند کد از روی یک کامپیوتر وجود ندارد
* این هدیه تا پایان بهمن ماه معتبر خواهد بود
* استفاده از خدمات عکس پرینت شامل پذیرفتن قوانین و مقررات سایت عکس پرینت می باشد

عکس پرینت چیست ؟

عکس پرینت، اولین سرویس اینترنتی چاپ عکس، کتاب عکس، تقویم، کارت تبریک و سایر محصولات اختصاصی با عکس شماست. این سرویس توسط شرکت مهندسی داده بان سامانه (تاسیس 1383، شماره ثبت : 234571) از گروه شرکتهای خانه چاپ و طرح (اولین چاپخانه دیجیتال ایران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) ارائه می شود. شما در عکس پرینت می توانید عکسهای دیجیتال خود را سفارش چاپ در ابعاد مختلف بدهید و یا با عکسهای خودتان محصولاتی مثل تقویم، کارت تبریک و یا کتاب عکس طراحی کنید و آن را چاپ شده در منزل خود در هرجای ایران که هستید دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به عکس پرینت به صفحه درباره ما در سایت عکس پرینت مراجعه کنید.

شناسه هدیه و رمز را از کجا پیدا کنم ؟

پس از خرید وایمکس ایرانسل، شناسه هدیه و رمز از طریق پیامک از طرف شرکت ایرانسل به شماره شما ارسال می شود. در صورتیکه شناسه هدیه و رمز خود را دریافت نکرده اید با بخش پشتیبانی وایمکس تماس بگیرید.

20 چاپ عکس مجانی به شما تعلق گرفته است !

کاربر گرامی ضمن قدردانی از شما به خاطر استفاده از خدمات وایمکس ایرانسل، به اطلاع شما می رسانیم که هدیه 20 چاپ عکس مجانی از طرف شرکت ایرانسل با همکاری شرکت عکس پرینت به شما تعلق گرفته است. برای استفاده از این هدیه شما می بایست با پر کردن فرم زیر عضو عکس پرینت شوید، عضویت در عکس پرینت مجانی است :

10 چاپ عکس مجانی هدیه ایرانسل و 10 چاپ عکس مجانی هدیه عضویت به شما تعلق گرفته است !

کاربر گرامی ضمن قدردانی از شما به خاطر استفاده از خدمات وایمکس ایرانسل، به اطلاع شما می رسانیم که هدیه 10 چاپ عکس مجانی از طرف شرکت ایرانسل و 10 چاپ عکس مجانی به عنوان هدیه عضویت در عکس پرینت به شما تعلق گرفته است. برای استفاده از این هدیه شما می بایست با پر کردن فرم زیر عضو عکس پرینت شوید، عضویت در عکس پرینت مجانی است :


اگر پیش از این عضو عکس پرینت شده اید اینجا کلیک کنید. عضو عکس پرینت هستم !

عضویت در عکس پرینت
ایمیل خود را دقیق وارد کنید
ایمیل خود را درست تکرار نکرده اید
کلمه عبور حداقل باید 6 حرف باشد
کلمه عبور درست تکرار نشده است
نام خود را وارد نکرده اید
نام فامیل خود را وارد نکرده اید
/ / تاریخ تولد خود را درست وارد کنید
مرد
زن
قوانین و مقررات استفاده از عکس پرینت را خوانده و با آن موافقم برای عضویت باید با قوانین سایت عکس پرینت موافق باشید
با ارسال ایمیل تخفیف ها و محصولات جدید از طرف عکس پرینت موافقم
انتخاب این گزینه برای عضویت ضروری است
تکمیل ثبت نام >>

ایمیل و رمز عبور شما نمی خواند و امکان ورود شما به عکس پرینت نیست. توجه داشته باشید که رمز عبور به حروف کوچک و بزرگ حساس است.

ورود به عکس پرینت
برای ورود نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید :
ورود به عکس پرینت

150,000 ریال اعتبار خرید کتاب عکس هدیه به شما !

کاربر گرامی،
طبق تفاهم نامه شکل گرفته بین عکس پرینت و ایرانسل، هدیه چاپ مجانی فقط به کسانی تعلق می گیرد که پیش از این عضو عکس پرینت نبوده باشند. ما در عکس پرینت افتخار این را داشته ایم که پیش از این با شما آشنا باشیم و از آنجاییکه کاربران عکس پرینت فرصت آشنایی با هدیه چاپ مجانی را داشته اند ما برای آنها هدیه ای ویژه در نظر گرفته ایم.
هدیه کاربران قدیمی عکس پرینت که مشترک ایرانسل هستند 150,000 ریال اعتبار خرید کتاب عکس در عکس پرینت است، برای استفاده از این هدیه در صورتحساب خود کد زیر را وارد کنید :


کد تخفیف :

WIMAX398475

پیش به سوی سفارش کتاب عکس >>

این شناسه هدیه پیش از این ثبت شده است !


با این شناسه هدیه شما پیش از این عضو عکس پرینت شده اید جهت ورود به عکس پرینت و استفاده از هدایای مجانی خود اینجا کلیک کنید.
عکس پرینت | درباره عکس پرینت | وایمکس ایرانسل | قوانین و مقررات عکس پرینت
تمام حقوق این سایت برای عکس پرینت محفوظ است